baneri
BMW+i8+n%C3%AB+shitje
BMW+i8+n%C3%AB+shitjeBMW+X4+Lamborghini+Veneno+Geneva+2013

BMW i8 në shitje

Fabrika e fuqishme e automobilave, BMW, ka shfrytëzuar panairin e makinave IAA 2013 Frankfurt Motor Show për të zbuluar modelin e saj më të ri%2

Lamborghini Veneno Geneva 2013

Prodhuesi Italian i veturave ka prezantuar në sallonin e Gjenevës Lamborghinin e ri i cili do të prodhohet vetëm në tre copë.  Lam

baner
baner
baner

Vetura24.com

Gjeni veturën tuaj të re!

Bashkohu me ne Facebook dhe Twitter
Video e Dites
Pitbabe