[-]
Forum Threads Posts Last Post
Forum Contains New Posts Garat ne KS - AL.
Prezentime, Diskutime per Autosportin Shqiptar.
Sub Forums: Forum Contains New PostsF.A.S.K / A-Klubet
220 6,084 2014 * Gara - 9 / Prishti...
31-10-2014 04:33 PM
by valo1

[-]
Forum Threads Posts Last Post
Forum Contains New Posts Tuning & ice chat.
Prezentime, Diskutime per Street Race ne KS dhe AL etj..
391 12,781 KS TUNING & HOT CARS
20-10-2014 08:18 PM
by eronaldo1
Forum Contains New Posts Aeroporti / Veterniku - HIB
Garat ne Aeroport dhe Veternik - HIB
Sub Forums: Forum Contains New PostsVIDEOT
33 10,507 Shkup 07.12.2014
08-12-2014 01:00 PM
by arion
Forum Contains New Posts Projektet
Tuning & Styling Projekte e forumcave
121 10,928 B18C JDM
02-11-2014 01:58 AM
by andi
Forum Contains New Posts Eventet
Tuning Eventat/ngjarjet ne Kosove dhe Rajon
40 1,950 Prishtina Hard Enduro-21...
21-09-2014 06:49 PM
by QendrimR

[-]
Forum Threads Posts Last Post
Forum Contains New Posts F1 - enigma

Sub Forums: Forum Contains New PostsVideo klipe, Forum Contains New PostsPrognoza
444 4,061 F1 - kalkulimet per 2 gar...
10-11-2014 10:36 AM
by Lumi

[-]
Forum Threads Posts Last Post
Forum Contains New Posts Moto KS.
Diskutime per Motociklizmin ne KS
99 945 A ka dikush pjes per qet ...
16-12-2014 06:35 PM
by Gazi
Forum Contains New Posts Karting KS.
12 248 gara karting ll therand (...
01-06-2013 05:59 PM
by piston
Forum Contains New Posts 4x4 KS.
20 216 BUGGY HUVUR PREDATOR ne s...
19-04-2013 10:00 PM
by art.euroarti
Forum Contains New Posts Klasika KS.
90 1,414 Si behet ri-regjistrimi i...
22-09-2014 05:44 PM
by valmirkabashi
Forum Contains New Posts Automobilizmi ne KS
Gjithqka ne lidhje me: Rruget Sigurimet, Dileret e Autorizar, Servisat, Auto shopet etj...
Sub Forums: Forum Contains New PostsInformacionet per Auto-Bizniset ne Kosove
121 1,487 Benzina ne KS
22-03-2014 10:20 PM
by Ilegal racing
Forum Contains New Posts Mjeshtri ne KS
Mjeshtrite dhe problemet ne veturat e juaja.
399 2,842 Turboooo ndihm
Today 12:59 PM
by arion

[-]
Forum Threads Posts Last Post
Forum Contains New Posts WRC / Moto GP / WTCC, etj
Motorsportet Boterore
186 1,038 TT 2014
07-07-2014 02:46 AM
by albani*

[-]
Forum Threads Posts Last Post
Forum Contains New Posts Garat ne shtetet fqinje.
Sensibilizimi i Kampionatit Ballkanik ne Auto -Moto Sport
93 1,245 Buzet 33 FIA Hill Climb c...
20-09-2014 09:35 PM
by dikii

[-]
Forum Threads Posts Last Post
Forum Contains New Posts Modelet e Reja
1,395 6,765 Maserati Alfieri
Today 10:23 AM
by uneXplained
Forum Contains New Posts Klasika
185 926 Top gear @ Frankfurt moto...
12-10-2013 02:13 PM
by wiski
Forum Contains New Posts Tuning
Internacional.
2,247 9,219 Essen 2014: Hamann M4
30-11-2014 07:16 PM
by dtmbmw
Forum Contains New Posts Racing
Int.
222 1,036 1970 ALFA ROMEO TIPO 33/3
30-04-2014 03:44 AM
by uneXplained
Forum Contains New Posts Car Audio
Int.
35 256 montimi i monitorave ne a...
23-02-2013 09:55 PM
by art.euroarti
Forum Contains New Posts Per Vetura
Forum i pergjithshem per vetura
1,067 8,960 Pytje per BMW
05-11-2014 08:09 PM
by ggrraanniitt

[-]
Forum Threads Posts Last Post
Forum Contains New Posts Modelet e Reja / Tuning / Racing / Klasika
99 445 New VW Golf 7 R line
05-09-2013 11:07 AM
by 0rd1

[-]
Forum Threads Posts Last Post
Forum Contains New Posts Antaret
Prezentimi i antarit, dhe vetures se tij
289 3,639 rallye golf
12-07-2014 03:37 AM
by neritan
Forum Contains New Posts Kritikat, lavdatat dhe propozimet per KS-Motors
me propozimet e juaja ndihmoni punen e ks-motors.com
98 1,318 Kerkoj mendimin tuaj
12-04-2013 09:32 AM
by andi
Forum Contains New Posts Rregullat e forumit.
Reptesisht i ndaluar diskutimi i sporteve me top
2 12 Ndalesa e diskutimeve me ...
07-12-2006 08:07 PM
by abi 101

[-]
Forum Threads Posts Last Post
Forum Contains New Posts Chat
Gjithqka qe nuk dini ku me qit, qiteni ktu, me lidhje pa lidhje ose lidhje pa lidhje etj.
1,494 15,065 Diagnoza per vetura
30-11-2014 08:42 AM
by dtmbmw
Forum Contains New Posts Auto Erotics & VIP
937 2,792 Mirmengjesi
26-06-2014 06:14 AM
by dtmbmw
Forum Contains New Posts Recycle Bin
te gjitha postet qe fshihen
96 1,116 Gara e Peste Cviljen DEBA...
04-09-2013 11:46 PM
by sel@
Forum Contains New Posts Oferta te tregetise
Shitblerjet te veturave dhe pjeseve
1,472 7,407 Honda CBR 1000rr
08-12-2014 02:34 AM
by andi
Forum Contains New Posts Links
Llinkat te cilat po na i preferoni.
156 646 Golf Mk1 Rabbit R32 Bi-tu...
26-02-2014 07:08 PM
by Fest
Forum Contains New Posts Video Links
Linkat e video klipeve
Sub Forums: Forum Contains New PostsRacing
1,815 8,940 1-Tuning Show per day
02-12-2014 02:37 AM
by andi
Forum Contains New Posts Humor
539 3,320 Zingjir a Suxhuk
26-01-2014 01:59 AM
by beli-KS

[-]
Board Statistics
Who's Online [Complete List]
31 users active in the past 15 minutes (0 members, 0 of whom are invisible, and 30 guests).
Google
Today's Birthdays
JaGuar (31)
Board Statistics
Our members have made a total of 134,512 posts in 15,396 threads.
We currently have 4,398 members registered.
Please welcome our newest member, fedyasheki
The most users online at one time was 20,762 on 01-01-2000 at 02:08 AM
Mark All Forums Read | Forum Team | Forum Statistics

Forum Contains New Posts
Forum Contains New Posts
Forum Contains No New Posts
Forum Contains No New Posts
Forum is Locked
Forum is Locked